×

گزارش؛
بازار داغ انتخابات فدراسیون فوتبال

 • کد خبر: 170027
 • 19 دی 1399
 • جناح بندى هاى انتخابات فدراسیون فوتبال روز شنبه با ورود آخرین کاندیداها به میدان رقابت شکل کامل ترى پیدا مى کند.
  بازار داغ انتخابات فدراسیون فوتبال
 • به گزارش نوبر خبر؛ انتظار مى رود با پایان مهلت ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال و مشخص شدن شاخص ترین گزینه ها که معمولا در روز پایانى ثبت نام مى کنند شرایط رقابت پیش روى در این انتخابات مشخص شود.

  جداب ترین گزینه؛ جادوگر

  على کریمى بدون تردید جذاب ترین گزینه تمامى ادوار تاریخ انتخابات فدراسیون هاى ورزشى است که با حضور در ساختمان فدراسیون فوتبال خبرساز خواهد شد. کریمى که نشان داده با جدیت وارد این میدان خواهد شد به حمایت اهالى فوتبال و خصوصا بازیکنان و مربیان حاضر در مجمع امیدوار است. گفته مى شود کریمى مهدى مهدوى کیا را نیز به عنوان نایب رییس اول خودش معرفى خواهد کرد.

  بازمانده از سازمان تریبت بدنی؛ کیومرث هاشمی

  کیومرث هاشمى یکى از مدیران سازمان تربیت بدنى در دولت محمود احمدى نژاد از دیگر گزینه هاى شاخصى است که روز شنبه وارد عرصه انتخابات مى شود. برخى اخبار از ملاقات هاشمى با مسعود سلطانى فر در هفته گذشته حکایت داشته که بر این اساس مى توان او را گزینه نهایى دولت و وزارت ورزش در این انتخابات دانست. هرچند معمولا وزارت ورزش حمایت از هر گزینه اى را در انتخابات فدراسیون ها رد مى کند اما تجربه نشان داده که در هیچ انتخاباتى بدون گزینه نبوده و نخواهد بود. هاشمى از سویى مى تواند به جذب آراء باشگاههاى دولتى امیدوار باشد و البته در طرف مقابل با مخالفت برخى از استان ها روبرو خواهد شد. مهدى محمد نبى دبیرکل فدراسیون فوتبال هم با وجود ارتباط نزدیکى که با کیومرث هاشمى دارد ممکن است روز شنبه براى ثبت نام تصمیم بگیرد هرچند با توجه به تاثیرگذارى دبیرکل در روند برگزارى انتخابات باید از سمت خودش استعفا بدهد.

  از باشگاه تا فدراسیون؛ سردار فوتبالی

  مصطفى آجورلو مدیرعامل سابق باشگاههاى پاس، تراکتورسازى و استیل آذین نیز از دیگر گزینه هاى شاخصى است که احتمالا به شکل رسمى روز شنبه وارد رقابت انتخاباتى خواهد شد. آجورلو که همواره مخالف دخالت دولت در انتخابات فوتبال بوده اینبار هم به دنبال جذب آراى مستقل خواهد بود.

  سرپرست فعلی؛ آقای بازنشسته!

  حیدر بهاروند سرپرست فعلى فدراسیون هم از گزینه هاى جدى ثبت نام به شمار مى رود هرچند اظهارنظرهایى در خصوص بازنشستگى بهاروند یا عدم امکان ثبت نام اعضاى فعلى هیات رییسه مطرح شده ولى سرپرست فعلى قاطعانه باور دارد مشکلى براى ثبت نام نخواهد داشت و احتمالا او نیز روز شنبه براى جانشینى مهدى تاج وارد عرصه رقابت خواهد شد.

  گفته مى شود گزینه هایى همچون هدایت ممبینى عضو هیات رییسه و صوفى رییس هیات فوتبال استان همدان نیز ممکن است روز شنبه به جمع کاندیداهاى ریاست ملحق شوند در حالى که شهاب عزیزى خادم در هفته گذشته به عنوان نخستین کاندیدا ثبت نام کرده و در انتظار مشخص شدن چهره رقباست.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *