×

امکانات مناسب مجموعه ورزشی صائب تبریزی برای استفاده شهروندان

 • کد خبر: 242502
 • 3 آبان 1402
 • به گزارش نوبر، پرویز هادی صبح امروز در بازدید از پروژه های عمرانی و ورزشی شهرداری منطقه ۲ تبریز، احداث مجموعه ورزشی صائب تبریزی در کوی دادگستری را از جمله برنامه های مدنظر مدیریت شهری در راستای توسعه فضاها و زیرساختهای ورزشی شهر عنوان کرد که توسط شهرداری منطقه ۲ به اجرا درآمده است. وی […]

  امکانات مناسب مجموعه ورزشی صائب تبریزی برای استفاده شهروندان
 • به گزارش نوبر، پرویز هادی صبح امروز در بازدید از پروژه های عمرانی و ورزشی شهرداری منطقه ۲ تبریز، احداث مجموعه ورزشی صائب تبریزی در کوی دادگستری را از جمله برنامه های مدنظر مدیریت شهری در راستای توسعه فضاها و زیرساختهای ورزشی شهر عنوان کرد که توسط شهرداری منطقه ۲ به اجرا درآمده است.

  وی با قدردانی از تلاش های شهردار منطقه ۲ تبریز، ورزش را دارای اهمیت بالایی در سلامت جسمی و روحی شهروندان دانست و افزود: باید با توسعه زیرساخت‌های ورزشی، به حد استاندارد جهانی برسیم.

  مجموعه ورزشی صائب تبریزی واقع در کوی دادگستری، نخستین زمین استاندارد مینی فوتبال کشور را دارد که توسط شهرداری منطقه ۲ تبریز احداث شده است. این مجموعه همچنین دارای زمین والیبال و بسکتبال با کفپوش مخصوص فضای باز است که قابلیت جابجایی دارد.

  دو رختکن آماده و دو رختکن در حال احداث، بوفه، دو میز پینگ پنگ و دو میز فوتبال دستی از جمله امکانات موجود در این مجموعه ورزشی است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *