×

استان آذربایجان شرقی برترین میزبان المپیاد استعدادهای برتر کشور معرفی شد

 • کد خبر: 231879
 • 29 شهریور 1402
 • به گزارش نوبر، مراسم اختتامیه چهارمین  دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان، مدیران ستادی وزارت ورزش و جوانان، روسای فدراسیون‌ها، مدیران کل ورزش و جوانان استان ها و ورزشکاران حاضر در این دوره از مسابقات در هتل المپیک تهران برگزار شد. در آیین اختتامیه استان آذربایجان شرقی توانست به عنوان […]

  استان آذربایجان شرقی برترین میزبان المپیاد استعدادهای برتر کشور معرفی شد
 • به گزارش نوبر، مراسم اختتامیه چهارمین  دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان، مدیران ستادی وزارت ورزش و جوانان، روسای فدراسیون‌ها، مدیران کل ورزش و جوانان استان ها و ورزشکاران حاضر در این دوره از مسابقات در هتل المپیک تهران برگزار شد.
  در آیین اختتامیه استان آذربایجان شرقی توانست به عنوان ستاد استانی برتر  چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور دست یابد و لوح سپاس این عنوان برتر را حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از وزیر ورزش و جوانان دریافت کرد.
  در این مسابقات 8399 ورزشکار دختر و پسر و بیش از ۲ هزار نفر تحت عنوان مربی و سرپرست و بیش از 3هزار نفر داور و کادر اجرایی در این رویداد حضور داشتند که در پایان رقابت ها استانهای تهران، فارس،آذربایجان شرقی،البرز و مازندران مقامهای اول تا پنجم را کسب کردند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *