×

نیکوخصلت، دبیر شورای شهر تبریز:
احداث مسیردوچرخه سواری در محلات تبریز/ آقای باهر موافقت کردند

 • کد خبر: 170453
 • 1 بهمن 1399
 • دبیر شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با موافقت شهردار تبریز در آینده نزدیک بسترهای لازم برای رشد دوچرخه سواری در شهر ایجاد می شود.
  احداث مسیردوچرخه سواری در محلات تبریز/ آقای باهر موافقت کردند
 • به گزارش نوبر، سعید نیکوخصلت در حاشیه دیدار تعدادی از سمن‌های فعال در حوزه محیط زیست با شهردار تبریز گفت: این جلسه به منظور قدردانی از سمن های فعال در حوزه محیط زیست برگزار شد و نتایج ارزشمندی داشت و لازم است این جلسات تداوم داشته باشد.

   

  او تبادل نظرات در این جلسه را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: در این جلسه از شهردار تبریز خواسته شد در خصوص ایجاد مسیر دوچرخه در کنار پیاده راه های موجود در محلات مختلف اقدامات اساسی صورت بگیرد که با موافقت شهردار تبریز همراه بود.

   

  دبیر شورای اسلامی شهر تبریز اختصاص واگن برای حمل و نقل دوچرخه سواران به همراه وسیله نقلیه را دیگر پیشنهاد مطرح شده در این جلسه خواند و گفت: ایجاد محل نگهداری دوچرخه در پارک های جدیدالاحداث و قدیمی یکی دیگر از مواردی بود که شهردار تبریز با آن موافقت کردند.

   

  نیکو خصلت ادامه داد: از دیگر پیشنهاد هایی که در این جلسه مطرح شد مجاب کردن مدیران شهری به تبلیغ در خصوص گسترش استفاده از دوچرخه و تخصیص وام به کارمندان شهرداری جهت خرید دوچرخه بود.

   

  او تشکیل کارگروه هوای پاک را مهمترین موضوع مطرح شده در این جه دانست و اظهار داشت: در این کارگروه که مقرر شد با حضور مدیران ارشد شهری تشکیل شود موضوعات مرتبط با هوای پاک مطرح خواهد شد.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *