×

احداث بزرگترین نمایشگاه دائمی تجهیزات و مصالح ساختمانی در تبریز

 • کد خبر: 231583
 • 28 مرداد 1402
 • به گزارش خبرنگار نوبر، تقی عابدینی در نشست خبری با اصحاب رسانه تبریز با تبریکروز خبرنگار گفت: خبرنگاران در جهت‌دهی تفکر کشورها به سمت توسعه، رفع مشکلاتجامعه و اعتماد‌زایی به مردم، نقش بسزایی دارند. وی با اشاره به بخشی از فعالیت‌های مهم شرکت تجارت نوآور سریع(مجموعه هایپرهای وین کسب) در حوزه تجهیزات و مصالح ساختمانی […]

  احداث بزرگترین نمایشگاه دائمی تجهیزات و مصالح ساختمانی در تبریز
 • به گزارش خبرنگار نوبر، تقی عابدینی در نشست خبری با اصحاب رسانه تبریز با تبریکروز خبرنگار گفت: خبرنگاران در جهت‌دهی تفکر کشورها به سمت توسعه، رفع مشکلاتجامعه و اعتماد‌زایی به مردم، نقش بسزایی دارند.

  وی با اشاره به بخشی از فعالیت‌های مهم شرکت تجارت نوآور سریع(مجموعه هایپرهای وین کسب) در حوزه تجهیزات و مصالح ساختمانی اظهار کرد: این مجموعهدر اواخر سال گذشته، فعالیت خود را به مرکزیت تبریز و با راه‌اندازی چهار شعبه آغاز کرده و در حال انجام مقدمات لازم برای افتتاح شعب دیگر خود در تهراناست.

  وی عنوان کرد: تا پایان سال آتی نیز شعب بزرگ این مجموعه در شهرهای مشهد، البرز، شیراز، اصفهان و یزد فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

  بنیانگذار مجموعه هایپرهای وین کسب با بیان اینکه شرکت ما در چند سال آتی به یکی از تخصصی‌ترین تامین‌کننده تجهیزات ساختمانی برای کشورهای همسایه ازجمله ترکیه، ارمنستان، آذربایجان و عراق خواهد بود.

  عابدینی در همین راستا ادامه داد: هدف بلندمدت ما، تبدیل شرکت به بزرگترین تامین کننده تجهیزات و مصالح ساختمانی به کشورهای خاورمیانه است.

  به گفته وی، ۹۰ درصد مصالح ساختمانی در شعب این مجموعه موجود بوده و همشهریان و سازندگان می‌توانند مبلغ سفارشات خود را به شکل لیزینگ و اقساطی تا۲۴ ماه پرداخت نمایند.

  وی همچنین از احداث بزرگترین نمایشگاه دائمی تجهیزات و مصالح ساختمانی در زیربنایی بالغ بر ۲۰ هزار مترمربع به مرکزیت تبریز خبر داد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *