×

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
آلودگی رود ارس با پساب مس ارمنستان

 • کد خبر: 171820
 • 11 اسفند 1399
 • نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: طی نشستی مشترک با وزیر امور خارجه کشورمان، پیرامون مسائل بین المللی پایانه مرزی ریلی تبریز - جلفا و نخجوان ، آلودگی رودخانه ارس ناشی از پساب باطله های مس ارمنستان و بهره برداری از نیروگاه آبی مارازاد - اردوباد بحث و گفتگو شد.
  آلودگی رود ارس با پساب مس ارمنستان
 • به گزارش نوبر،معصومه پاشائی بهرام نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان رییس فراکسیون مناطق آزاد هفته گذشته به همراه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از  چندین پروژه تجاری و صنعتی در منطقه آزاد قشم بازدید کردیم.

  وی ادامه داد: طی نشستی مشترک با وزیر امور خارجه کشورمان،  پیرامون مسائل بین المللی پایانه مرزی ریلی تبریز – جلفا و نخجوان ، آلودگی رودخانه ارس ناشی از پساب باطله های مس ارمنستان و بهره برداری از نیروگاه آبی مارازاد – اردوباد بحث و گفتگو شد.

  نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این نشست ضمن اشاره بر مشکلات زندانیان محبوس در کشور های همسایه، بر لزوم توافق با کشور های آذربایجان و ارمنستان در خصوص انتقال زندانیان ایرانی گفتگو شد که زمینه انتقال زندانیان به کشور فراهم شود تا زندانیان مراحل محکومیت خود را در ایران سپری کنند و کسانی که هنوز دادگاهی نشده اند سریع تر دادگاهی شده و تعیین تکلیف شوند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *