×

آغاز بکار نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و تجارت چین با حضور ارس

 • کد خبر: 232924
 • 18 شهریور 1402
 • به گزارش نوبر به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بیست و سومین نمایشگاه سرمایه‌گذاری و تجارت (CIFIT) چین با حضور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران، کار خود را رسما آغاز کرد.   صبح امروز بیست و سومین نمایشگاه سرمایه گذاری و تجارت (CIFIT) چین با حضور بیش از […]

  آغاز بکار نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و تجارت چین با حضور ارس
 • به گزارش نوبر به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، بیست و سومین نمایشگاه سرمایه‌گذاری و تجارت (CIFIT) چین با حضور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران، کار خود را رسما آغاز کرد.

   

  صبح امروز بیست و سومین نمایشگاه سرمایه گذاری و تجارت (CIFIT) چین با حضور بیش از ۱۰۰ کشور و ۵ هزار شرکت جهت جذب ‌سرمایه‌گذار و توسعه صادرات، افتتاح گردید.

   

  در این رویداد اقتصادی، بسته‌های سرمایه‌گذاری و بسترهای موجود مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در غرفه 416C نمایشگاه شیامن، به سرمایه گذاران، صاحبان مشاغل و بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

   

  پاویون جمهوری اسلامی ایران با محوریت هفت منطقه آزاد انزلی، ارس، ماکو، اروند، چابهار، قشم و کیش در سالن C3 در همسایگی پاویون کشورهایی نظیر قطر، اندونزی، مالزی، صربستان و برزیل قرار دارد.

   

  بیست و سومین رویداد تجارت و سرمایه‌گذاری چین (سیفیت 2023) به‌عنوان تنها رویداد تشویق سرمایه‌گذاری کشور چین برای تسهیل سرمایه‌گذاری‌های مشترک در دیگر کشورها از امروز ۸ الی ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (برابر با ۱۷ لغایت ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۲ هجری خورشیدی) در شهر شیامن کشور درحال برگزاری است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *