×

صادقزاده خبر داد:
آغاز به کار دفتر عضوگیری خانه کارگر در شهرستان شبستر

 • کد خبر: 171503
 • 28 بهمن 1399
 • دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان شرقی در آیین افتتاح دفتر عضوگیری و آموزش خانه کارگر در شبستر گفت: کارگران به عنوان بازوی جهش تولید و نیروی مولد جامعه و یکی از مهمترین طبقات اجتماعی و اقتصادی کشور به‌شمار می‌روند.
  آغاز به کار دفتر عضوگیری خانه کارگر در شهرستان شبستر
 • به گزارش نوبرنیوز، کریم صادقزاده اضافه کرد: کارگران ابزار توسعه در هر کشور هستند که چرخ سازندگی و اقتصاد را با دستان توانای خود به حرکت درمی‌آورند.

  وی با بیان اینکه صیانت از حقوق کارگران و رفع مشکلات این صنف اولویت خانه کارگر استان آذربایجان‌ شرقی است، اظهار داشت: متاسفانه از قشر کارگر به معنای واقعی کلمه حمایت نشده و این افراد قشر مظلوم جامعه محسوب می شوند.

  وی افزود: برای اینکه قشر کارگری مورد حمایت کارفرمایان قرار گیرند، باید مهارت کافی داشته باشند تا در محیط کار مورد توجه خاص کارفرما قرار گیرند چرا اگر کارگر دارای مهارت و توانایی خاصی در کار خود باشد امکان اخراج وی فراهم نخواهد بود.

  کریم صادقزاده از آموزش رایگان کارگران در سطح استان خبر داد و بیان کرد: آموزش کارگران به صورت رایگان صورت گرفته و آموزشی که توسط خانه کارگر انجام می گیرد در توانمندسازی کارگران تاثیرگذار بوده است.

  کریم صادقزاده ، تکریم و احترام به بازنشستگان را قدردانی از بزرگان جامعه دانسته و افزود: سپاس از پیشکسوتان جامعه در مکتب انسان ساز اسلام و قرآن و ائمه اطهار (ع) مورد تأکید قرار گرفته است.

  عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز،  با قدردانی از تلاش ادارات تأمین اجتماعی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حل و فصل مشکلات قشر کارگری تصریح کرد: امیدواریم با گشایش شعبه دفتر عضوگیری امور اعضاء و آموزش خانه کارگر در شهرستان شبستر شاهد رفع مشکلات کارگران و بازنشستگان در این منطقه باشیم

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *