×

با ورود فرمانداری تبریز صورت گرفت:
آرامش به ماشین سازی تبریز بازگشت

 • کد خبر: 226353
 • 10 آبان 1400
 • به دنبال بروز حواشی در ماشین سازی تبریز جمعی از مدیران و نمایندگان کارگران این مجموعه با فرماندار تبریز دیدار و گفت و گو کردند.
  آرامش به ماشین سازی تبریز بازگشت
 • به گزارش نوبر، صبح امروز یک‌شنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ شورای اسلامی کار، انجمن اسلامی کارخانه ماشین سازی تبریز، اعضای پایگاه مقاومت این شرکت، مدیرعامل شرکت ماشین سازی تبریز، معاون اداره کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تبریز با دعوت مهدوی فرماندار شهرستان تبریز در دفتر کار وی حضور یافته و خصوص مشکلات صنفی و داخلی این شرکت تشریک مساعی و هم‌اندیشی کردند.

   

  بهروز مهدوی فرماندار تبریز ضمن ارائه‌ی رهکارهایی جهت برطرف شدن مسائل صنفی پیش آمده، از مدیرعامل و سایر مسئولین شرکت ماشین سازی که در فرمانداری حضور داشتند، دعوت کرد در محل کارخانه حضور یافته و مانع از بروز مشکل در خط تولید شرکت شوند.

  همچین شورای اسلامی کار شرکت ماشین سازی تبریز بیانیه‌ای منتشر کردند که بدین شرح می‌باشد:

  روز شنبه ۸ آبان ماه ۱۴۰۰ کارگران پرتلاش و سخت کوش شرکت ماشین سازی تبریز به برخی از رفتارهای مدیران میانی مجموعه منتقد و معترض بودند که پس از مدت زمان کوتاهی بر سر کار خود حاضر و بدون هیچگونه مشکلی، پرتوان‌تر از گذشته به کار و تولید خود پرداختند.

  امیدواریم با همکاری ‌و همدلی کارگران و مسئولین باتجربه‌ی مجموعه و مسئولین ذیربط استانی و علی‌الخصوص توجهات ویژه استاندار ولائی استان، با توجه ویژه به مسائل این شرکت، من بعد شاهد هیچگونه تنش صنفی در این واحد بزرگ تولیدی نباشیم.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *