×

آذربایجان شرقی جزء استان‌های اول کشور از نظر کمیت و کیفیت پروژه‌های عمرانی است

 • کد خبر: 231207
 • 16 مرداد 1402
 • به گزارش نوبر، عابدین خرّم ظهر امروز در نشستی با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) اظهار کرد: در آذربایجان‌شرقی پروژه‌های مهمی همچون مس سونگون، نفلین سینیت سراب و فولاد بناب در حوزه صنعت وجود دارد که پروژه‌های شاخص استان بوده و در سطح ملی نیز جزء پروژه‌های مطرح می‌باشند.   استاندار آذربایجان‌شرقی به پروژه‌های بهداشت […]

  آذربایجان شرقی جزء استان‌های اول کشور از نظر کمیت و کیفیت پروژه‌های عمرانی است
 • به گزارش نوبر، عابدین خرّم ظهر امروز در نشستی با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) اظهار کرد: در آذربایجان‌شرقی پروژه‌های مهمی همچون مس سونگون، نفلین سینیت سراب و فولاد بناب در حوزه صنعت وجود دارد که پروژه‌های شاخص استان بوده و در سطح ملی نیز جزء پروژه‌های مطرح می‌باشند.

   

  استاندار آذربایجان‌شرقی به پروژه‌های بهداشت و درمان در استان نیز اشاره کرد و گفت: بیمارستان یک‌هزار تختخوابی و مجموعه تحقیقاتی ربع رشیدی از پروژه‌های شاخص این حوزه هستند.

   

  وی در خصوص پروژه‌های سایر حوزه‌ها نیز به خط 2 قطار شهری، آزادراه مراغه هشترود، سد پیغام چای و خط 2 آبرسانی انتقال آب ارس به تبریز اشاره کرد.

   

  استاندار آذربایجان‌شرقی متذکر شد: ما جزوء استان‌های اول از نظر تعداد، کمیت و کیفیت پروژه.ها در کشور هستیم و از تمام ظرفیت‌های موجود برای پیشبرد آنها استفاده می‌کنیم.

   

  خرّم به اهمیت سفر رئیس جمهور به استان اشاره و تصریح کرد: سفرهای رئیس جمهور در خرداد ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ به آذربایجان‌شرقی از لحاط منابع و مصوبات یک توان مضاعف و نقطه قوتی برای استان بود.

   

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *