تاریخ انتشار : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
کد خبر : 171727

عمده واحدهای واقع در مسیرگشایی علی‌بقال تملک شده‌است

عمده واحدهای واقع در مسیرگشایی علی‌بقال تملک شده‌است

ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید از مسیرگشایی محله علی بقال در گفتگو با خبرنگار شهریار، گفت: مسیرگشایی در دوره فعلی، به عنوان یکی از راهکارهای ایجاد دسترسی و نفوذپذیری به مناطق کم برخوردار در اولویت پروژه های شهرداری تبریز قرار گرفته است. او با بیان اینکه مسیرگشایی علی بقال یکی از درخواست های اساسی

ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید از مسیرگشایی محله علی بقال در گفتگو با خبرنگار شهریار، گفت: مسیرگشایی در دوره فعلی، به عنوان یکی از راهکارهای ایجاد دسترسی و نفوذپذیری به مناطق کم برخوردار در اولویت پروژه های شهرداری تبریز قرار گرفته است.
او با بیان اینکه مسیرگشایی علی بقال یکی از درخواست های اساسی مردم این منطقه بود، گفت: با اتمام این مسیرگشایی، علاوه بر ایجاد نفوذپری به ویژه در مناطق بحران، شاهد نوسازی بافت فرسوده این منطقه خواهیم بود.
شهردار تبریز درباره آخرین وضعیت این مسیرگشایی گفت: تقریبا بیش تر املاک واقع در مسیر توسط شهرداری تملک شده و تنها چند واحد باقی مانده است که به زودی با تملک آن ها، عملیات عمرانی مسیرگشایی نیز اجرا می شود.

ایرج شهین باهر همکاری شهروندان را عاملی برای افزایش سرعت در اجرای پروژه های مسیرگشایی عنوان کرد و گفت: با افزایش تعامل شهروندان با مجموعه مدیریت شهری در بحث تملک واحدها، قطعا شاهد تسریع در اجرای پروژه های مسیرگشایی خواهیم بود.                                                                
شهردار تبریز افزایش بی رویه قیمت مسکن را عاملی برای سخت تر شدن اجرای پروژه های مسیرگشایی و افزایش هزینه کرد آن ها دانست.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.