×

پیش بینی توزیع ۱۰۰ هزار تن آسفالت در سطح معابر شهرداری منطقه ۶ تبریز

 • کد خبر: 303668
 • 29 فروردین 1403
 • معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز گفت: در بودجه سال ۱۴۰۳، توزیع ۱۰۰ هزار تن آسفالت در سطح معابر اصلی و فرعی منطقه پیش بینی شده است.
  پیش بینی توزیع ۱۰۰ هزار تن آسفالت در سطح معابر شهرداری منطقه ۶ تبریز
 • به گزارش نوبر، حسین حسین‌پور در برنامه تلویزیونی تبریزیم با بیان این مطلب اظهار کرد: بودجه شهرداری منطقه ۶ تبریز در سال جاری مبلغی افزون بر هزار میلیارد تومان به تصویب رسیده است که با توجه به اهمیت پروژه های عمرانی، ۷۰ درصد این بودجه به پروژه های عمرانی تخصیص یافته است.

  وی با اشاره به پروژه بهسازی ورزشگاه شهرک شهید دکتر بهشتی تبریز افزود: امروز شاهد پیشرفت ۸۰ درصدی این پروژه هستیم و هم اکنون نیز چمن مصنوعی برای این ورزشگاه خریداری و در مرحله نصب قرار دارد.
  معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز به مسیرگشایی مسیرهای ۲۴ متری و ۳۵ متری صنعتگران اشاره کرد و گفت: ۸۰ درصد فاز نخست این مسیرگشایی به طول سه کیلومتر آسفالت‌ریزی شده است و مابقی این مسیر در هفته های آتی تکمیل می‌شود.
  وی به اهمیت ویژه شهرداری منطقه ۶ تبریز به بهسازی پیاده روها تاکید کرد و گفت: سال گذشته پیاده روهای خطیب به طرف نصف راه انجام شد و امسال نیز نصف راه به رسالت، راه آهن به خطیب و پیاده روهای قراملک مورد توجه قرار می‌گیرند.
  حسین پور همچنین ادامه داد: مرحله مطالعات و طراحی محوطه سازی و پیاده رو میدان تاریخی راه‌آهن به اتمام رسیده که امیدوارم مراحل عملیاتی این پروژه از خردادماه امسال آغاز شود.
  وی با اشاره به پروژه های زیست محیطی این منطقه اذعان کرد: ۶۰ درصد مراحل بهسازی کانال ایلی سو و کانال رود به اتمام رسیده است که امیدوارم کارهای عمرانی این پروژه تا پایان سال به اتمام برسد.
  معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز به افزایش خدمات محله‌ای در سطح منطقه اشاره کرد و گفت: خدمات محله ای در سطح منطقه به ویژه در آناخاتون و الوار با قدرت در حال تدوام است که پروژه های مهمی از جمله پارک شهر دوستدار مادر و کودک در آناخاتون، بهسازی پارک فعلی آناخاتون و همچنین لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی اساسی معابر این محلات در دستورکار مدیریت شهری قرار گرفته است.
  وی با بیان اینکه شهرداری منطقه ۶ تبریز ۲۶ درصد محدوده کل تبریز را شامل می‌شود، ادامه داد: واحد محیط زیست و خدمات شهری شهرداری این منطقه در طول هفت ماه گذشته، ۵ مورد عملیات ضربتی آزادسازی و اعاده به حالت اولیه ساخت و ساز در محلات آناخاتون و اوغلی را داشتند.
  وی همچنین افزود: با توجه به این مسئله حدود ۵۰ هزار مترمربع از اراضی شهرداری منطقه ۶ تبریز آزادسازی شد؛ بنابر این از شهروندان گرامی درخواست می‌شود قبل از خرید و فروش ملک در این مناطق از شهرداری منطقه در خصوص راستی آزمایی آن استعلام کنند.
  حسین پور در بخش پایانی سخنان خود به نهضت آسفالت اشاره کرد و گفت: بودجه آسفالت شهرداری این منطقه در سال ۱۴۰۱، ۲۰ میلیارد تومان با ۱۲ هزار تن آسفالت و در سال ۱۴۰۲، ۸۰ میلیارد تومان با ۴۶ هزار تن آسفالت بود که امسال نیز ۱۵۰ میلیارد تومان با ۱۰۰ هزار تن آسفالت خواهد بود که امیدواریم شاهد تحول اساسی در منطقه باشیم.
  وی همچنین ادامه داد: آسفالت‌ریزی اساسی مسیرهای سه راهی فرودگاه تا مایان و همچنین راه‌آهن تا نصف راه و خطیب تا راه آهن در اولویت کاری این معاونت قرار گرفته است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *