13:42

1401/11/06

مسیر دوم بی آر تی تبریز سال آینده با طول ۱۸ کیلومتر احداث می‌شود

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز از ایجاد و احداث مسیر دوم تندرو اتوبوس در سال آینده خبر داد.

blank

به گزارش نوبر، یعقوب وحیدکیا در چهارمین نشست از سلسله نشست‌های خبری مدیران شهرداری تبریز اظهار کرد: دیدگاه حمل‌ونقلی شهر رسیدن به هدف حمل‌ونقل ترکیبی است که در این راستا سال آینده دو پارک سوار ترکیبی در کنار ایستگاه‌های مترو احداث می‌شود.

وی در خصوص جزئیات مسیر دوم تندرو تبریز افزود: احداث این مسیر جزو پروژه‌های ترویج ناوگان حمل‌ونقل عمومی تبریز است چرا که  توسعه حمل‌ونقل عمومی در کنار فرهنگ سازی برای کاهش تردد خودروهای تک سرنشین می‌تواند گامی موثر در کاهش ترافیک شهر باشد.

وحیدکیا ادامه داد: مسیر دوم تندرو تبریز در حال مطالعات فنی و تهیه نقشه اجرایی است، این مسیر بی آر تی به طول ۱۸ کیلومتر از میدان آذربایجان شروع شده از خیابان هفت‌تیر تا یوسف‌آباد گذر کرده و به میدان فهمیده منتهی شده و عملیات اجرایی احداث این مسیر سال آینده اجرایی می‌شود.

سلسله نشست‌های خبری مدیران شهرداری تبریز به همت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز و با هدف تبیین عملکرد مناطق و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تبریز و با حضور نوبتی اصحاب رسانه به عنوان نمایندگان افکار عمومی روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *