13:53

1401/11/06

شهردار تبریز سال نو میلادی را به شهرداران و روسای مجامع بین‌المللی تبریک گفت

شهردار تبریز در پیام‌های جداگانه ای، سال‌نو میلادی را به شهرداران شهرهای خواهرخوانده، روسای سازمان‌های بین‌المللی عضو و سرکنسول‌ ترکیه و جمهوری آذربایجان در تبریز تبریک گفت.

blank

به گزارش نوبر، یعقوب هوشیار با تبریک فرا رسیدن سال‌نو میلادی اظهار کرد: سال ۲۰۲۲ سالی مملو از موفقیت و چالش‌ سپری شد و اکنون در آستانه آغاز سالی‌ نو هستیم و امید داریم سال ۲۰۲۳ منشا خیر و برکات فراوان برای شهرهایمان باشد.

در ادامه پیام شهردار تبریز خطاب به شهرداران شهرهای خواهر خوانده تبریز، روسای سازمان های بین المللی عضو و  سرکنسول جمهوری آذربایجان و ترکیه در تبریز آمده است: اینجانب از طرف شهروندان فهیم تبریز سال جدید را تبریک گفته و امیدواریم سال پیش رو، سالی پر از خیر و برکت برای‌ شهروندان‌تان باشد.

هوشیار در این پیام آورده است: سال نو میلادی فرصت مغتنمی برای افزایش همکاری‌ها و هم‌افزایی‌ها در مدیریت شهری طرفین است و امیدواریم پیوندهای مستحکم، روابط نزدیک و همکاری های اثربخش به توسعه متقابل شهرها در سال آتی بینجامد.

گفتنی است کلانشهر تبریز با شهرهای قازان، استانبول، ماگیلف، گنجه، کربلا، باکو، غزه، خنجد و ارزروم،پیمان خواهر خواندگی دارد.

همچنین تبریز عضو ۱۰ سازمان بین المللی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *