تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۲
284 بازدید
کد خبر : 227131
چاپ خبر 0 نظر

به گزارش نوبر، مهدی یوسفی، معاون هماهگی امور مناطق شهرداری تبریز امروز از سوی یعقوب هوشیار، شهردار تبریز ماموریت یافت تا باحضور در شهرداری های ۶منطقه، احکام شهرداران جدید را ابلاغ کند اولین منطقه، شهرداری منطقه ۱ تبریز بود که با تکریم اکبر پورخردمند، شهردار سابق این منطقه، حمید شاهوردی به عنوان شهردار جدید ابلاغدریافت

به گزارش نوبر، مهدی یوسفی، معاون هماهگی امور مناطق شهرداری تبریز امروز از سوی یعقوب هوشیار، شهردار تبریز ماموریت یافت تا باحضور در شهرداری های ۶منطقه، احکام شهرداران جدید را ابلاغ کند

اولین منطقه، شهرداری منطقه ۱ تبریز بود که با تکریم اکبر پورخردمند، شهردار سابق این منطقه، حمید شاهوردی به عنوان شهردار جدید ابلاغدریافت کرد.

شاهوردی، شهردار اسبق منطقه ۹ و معاون اسبق شهرسازی و معماری شهرداری های مناطق ۳ و ۵ بود

شهرداری منطقه ۲ نیز امروز تغییری در مدیریت کلان خود تجربه کرد و موسی علیپور زنوزی کلیددار این منطقه مهم تبریز شد.

در آیینی که امروز در شهرداری منطقه ۲ برگزار شد، از زحمات حسین عالی باف که به عنوان معاون مالی منطقه، مدیریت امور را در مدت اخیربر عهده گرفته بود، قدردانی شد.

موسی علیپور زنوزی در کارنامه خود معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ تهران، رئیس اداره تعالی سازمانی شهرداری تهران، رئیساملاک معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۹ تهران و شهرداری ناحیه یک شهرداریمنطقه ۱۹ تهران را دارد.

معاون اداره حقوقی شهرداری منطقه ۱۹ تهران، مشاور حقوقی سازمان انفورماتیک شهرداری تبریز، مشاور حقوقی و مسئول امور قراردادهایشرکت کودآلی شهرداری تبریز و نماینده شهرداری تبریز در امور تشکل های غیردولتی استان آذربایجان شرقی از دیگر سوابق شهردار جدیدمنطقه ۲ تبریز است

اکبر پورخردمند نیز از امروز سکان شهرداری منطقه ۳ تبریز را بر عهده گرفت و از زحمات یعقوب وحیدکیا شهردار سابق این منطقه قدردانی شد.

پورخردمند از چهره های شناخته شده شهرداری تبریز است که در رزومه کاری خود، شهرداری منطقه ۱، معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایهانسانی شهرداری تبریز و شهرداری منطقه ۷ را دارد

سیاوش فتح اللهی، انتخاب یعقوب هوشیار برای شهرداری منطقه ۵ است که امروز با حضور مهدی یوسفی به عنوان شهردار جدید این منطقهمعارفه شد و از زحمات میرعلی اصغر نساج، شهردار سابق این منطقه قدردانی به عمل آمد.

از جمله مهم ترین پست های مدیریتی که سیاوش فتح اللهی در شهرداری تهران داشته، می توان به شهردار ناحیه یک، مدیرکل حوزه شهردار،شهردار ناحیه ۲  و معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه ۱۰ تهران اشاره کرد

محمدعلی سلیمی نیز امروز با برگزاری مراسم معارفه و تکریم، جایگاه خود را در شهرداری منطقه ۷ تبریز به محمد رشتبری داد. رشتبری که ازامروز به عنوان شهردار منطقه ۷ تبریز فعالیت می کند، پیش از این معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۵ تبریز بود.

موسی زارعی هم امروز با حکم شهردار تبریز به عنوان شهردار جدید منطقه ۱۰ منصوب و معارفه شد و از زحمات حسن گنجی در این منطقهتجلیل به عمل آمد.

در کارنامه موسی زارعی، معاون مالی و اقتصادی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، مدیر اداری شهرداری منطقه ۱۰، مدیر بازرسیشهرداری منطقه ۵، مدیر فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۵، معاون خدمات شهری شهرداریمنطقه ۷ ومدیر پارک بزرگ تبریز به چشم می خورد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.