×

رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی وزارت تعاون منصوب شد

 • کد خبر: 232010
 • 3 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، در متن این حکم آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به‌ موجب این حکم به‌عنوان «مشاور وزیر و رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی» منصوب می‌شوید. توفیقات شما را در سایه عنایات الهی و توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) […]

  رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی وزارت تعاون منصوب شد
 • به گزارش نوبر، در متن این حکم آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به‌ موجب این حکم به‌عنوان «مشاور وزیر و رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی» منصوب می‌شوید.
  توفیقات شما را در سایه عنایات الهی و توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) و در راستای اهداف دولت مردمی از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم در انجام وظایف موفق و مؤید باشید.
  مرتضوی همچنین در حکمی از تلاش‌ها و خدمات «مهری طالبی‌ دارستانی» در زمان تصدی مسوولیت ریاست مرکز بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر کرد.
  از تجربیات و سوابق «اوسط» در حوزه‌های اقتصادی و نظارتی می‌توان به مدیرکلی نظارت سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، ریاست هیات مدیره گروه لبنیات پاک، عضویت در کمیسیون معاملات و کمیسیون عمومی سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مدیر نظارت هلدینگ صنایع غذایی سینا و عضویت در کمیسیون انتصابات سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اشاره کرد.
  وی همچنین دارای گواهی دوره حسابرسی خبره زیر نظر انجمن حسابداران خبره ایران و گواهی داوری دعاوی و اراضی است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *