×

وعده‌ای جدید برای پرداخت الکترونیکی در تاکسی‌ها/
تجهیز تاکسی‌های تبریز به “کیوآرکد”

 • کد خبر: 165693
 • 6 مرداد 1399
 • نوبر: سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز از تجهیز ناوگان تاکسیرانی تبریز به سیستم پرداخت اکترونیکی"کیوآرکد" تا پایان سالجاری خبر داد.
  تجهیز تاکسی‌های تبریز به “کیوآرکد”
 • علی طوماری با بیان این مطلب، اظهار کرد: مشکل پول خُرد همواره یکی از دغدغه‌های شهروندان و رانندگان برای کرایه تاکسی بود که با نصب سیستم پرداخت QR، این مشکل حل شده و مشکلات گذشته نیز رفع می شود.

  وی ادامه داد: برای بهره‌گیری از این خدمت نوین، نصب نرم‌افزار کاربردی تبریزلی بر روی گوشی شهروندان توصیه می‌شود، اما در عین حال، این خدمت به گونه‌ای پیش‌بینی شده که بدون نصب کیف پول و تنها با اسکن کیوآرکد ویژه راننده نیز امکان پرداخت به‌راحتی وجود دارد.

  علی طوماری در توصیف مزایای این خدمت جدید افزود: از جمله مزایایی که تجهیز تاکسی‌ها به سیستم پرداخت QR دارد می‌توان به عدم نیاز به پرداخت پول خرد، پرداخت هزینه واقعی، کاهش دغدغه وجود پول خرد برای تاکسیرانان و مردم و پرداخت با استفاده از اسکن بارکد اشاره کرد.

  سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز درباره مزایای نصب کیف پول تبریزلی نیز عنوان کرد: پرداخت کرایه تاکسی، پرداخت بلیت اتوبوس ، خرید از فروشگاه‌ها، پرداخت قبوض، خدمات کارت به کارت، مشاهده موجودی، خرید بسته اینترنتی، خرید شارژ، از جمله خدماتی است که در این کیف پول به شهروندان ارائه می‌شود.

  وی بیان کرد: تاکسیرانان نیز با پیوستن به این طرح، از مزایایی مانند انتقال و دریافت پول بدون هزینه، سرعت و امنیت بالا، واریز آنی پول به کیف پول راننده، مشاهده موجودی و گردش حساب، و دریافت رسید برای اطمینان بیشتر با امکان ذخیره‌سازی، قابل اتصال به همه کارت‌های عضو شتاب، امکان خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد مجهز به QR و وارد شدن به درگاه بانکی با اسکن بارکد بدون نیاز به نصب نرم‌افزار بهره‌مند می‌شوند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *