×

بانک‌ها قوانین مربوط به اخذ ضامن در قبال تسهیلات را رعایت کنند

 • کد خبر: 228744
 • 3 تیر 1402
 • به گزارش نوبر، محمد کلامی در جلسه گروه کاری اشتغال، تاکید کرد: تمام دستگاه ها مخصوصا بهزیستی و کمیته امداد وام های مشاغل خانگی را به سمت بانوان سرپرست خانوار ها سوق دهند. بانک های عامل نیز در بحث ضمانت این تسهیلات، بانوان سرپرست خانوار را تحت فشار قرار نداده و فراقانونی عمل نکنند. وی […]

  بانک‌ها قوانین مربوط به اخذ ضامن در قبال تسهیلات را رعایت کنند
 • به گزارش نوبر، محمد کلامی در جلسه گروه کاری اشتغال، تاکید کرد: تمام دستگاه ها مخصوصا بهزیستی و کمیته امداد وام های مشاغل خانگی را به سمت بانوان سرپرست خانوار ها سوق دهند. بانک های عامل نیز در بحث ضمانت این تسهیلات، بانوان سرپرست خانوار را تحت فشار قرار نداده و فراقانونی عمل نکنند.

  وی افزود: بانوان بر حسب وظیفه مادری که دارند برخلاف آقایان نمی توانند در خارج از خانه و مسیرهای دور مشغول به کار شوند. بنابراین وام های مشاغل خانگی معطوف به بانوان سرپرست خانوار شود.

  کلامی با بیان اینکه عملکرد تمام دستگاه ها در حوزه اشتغال رصد می شود، گفت: بانک ها و دستگاه های اجرایی هر هفته پیشرفت کاری خود در حوزه اشتغال را به کارگروه اشتغال گزارش کنند تا مورد بررسی و پایش قرار گیرد. در حوزه اقتصادی تمام دستگاه ها را مورد رصد قرار خواهیم داد؛ چه دستگاه هایی که با این حوزه طرفند و چه بانک هایی که با دستگاه اقتصادی کار می کنند.

  معاون استاندار با انتقاد از مدیران کم کار در این حوزه، تاکید کرد: به هیچ عنوان مدیرانی که جسارت، توان و شجاعت راهبری ندارند و نمی توانند در راستای توسعه استان همگام و همقدم با مدیریت کلان استان باشند را تحمل نخواهیم کرد و فرصت های موجود در دولت سیزدهم را به پای مدیران کم کار و ترسو نخواهیم سوزاند.

  وی افزود: مدیران کم کار کارت زرد دریافت خواهند کرد و اگر آن مدیران نتوانند به ریل توسعه استان بازگردند کنار گذاشته خواهند شد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *