×

افتتاح وبسایت آذری ایرنا در جمهوری آذربایجان

 • کد خبر: 229156
 • 2 مرداد 1402
 • به گزارش نوبر، علی نادری در جریان افتتاح وبسایت آذری این خبرگزاری تصریح کرد: بخش آذری خبرگزاری ایرنا به آدرس az.irna.ir جهت دسترسی مخاطب آذری زبان به اخبار ایران به صورت دست اول، ایجاد همدلی و نزدیکی بین دو کشور دوست، برادر و هم مذهب، آشنایی هرچه بیشتر مردم آذربایجان با فرهنگ ایرانی، مقابله با دخالتهای دشمنان مشترک دو کشور […]

  افتتاح وبسایت آذری ایرنا در جمهوری آذربایجان
 • به گزارش نوبر،

  علی نادری در جریان افتتاح وبسایت آذری این خبرگزاری تصریح کرد: بخش آذری خبرگزاری ایرنا به آدرس az.irna.ir جهت دسترسی مخاطب آذری زبان به اخبار ایران به صورت دست اول، ایجاد همدلی و نزدیکی بین دو کشور دوست، برادر و هم مذهب، آشنایی هرچه بیشتر مردم آذربایجان با فرهنگ ایرانی، مقابله با دخالتهای دشمنان مشترک دو کشور ایران و آذربایجان برای ایجاد تفرقه افکنی و نفرت پراکنی و مبارزه با فیک نیوزها علیه ایران در فضای آذربایجان اقدام به شروع فعالیت کرده است.

  الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان که در اجلاس «رسانه های نو در عصر انقلاب چهارم صنعتی» در شهر شوشا حضور یافته بود، در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا در خصوص افتتاح وبسایت ایرنا آذری و همچنین بازگشایی دفتر ایرنا در باکو اظهار داشت: امیدوارم ایرنای آذربایجان به تقویت روابط ایران و آذربایجان کمک کند. چرا که رسانه‌های مسئولیت پذیر به تقویت روابط بین کشورهای همسایه کمک می‌کنند.

  الهام علی‌اف ضمن آرزوی موفقیت برای مدیران و خبرنگاران ایرنا در جمهوری آذربایجان، خاطرنشان کرد: اطمینان دارم شما در خصوص تقویت روابط ایران و آذربایجان نقش مهمی را ایفا خواهید کرد.

  وبسایت آذری ایرنا در فاز اول فعالیت خود، اخبار ایران در حوزه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، گردشگری، سنن و آداب و رسوم و همچنین نظامی را در اختیار مخاطب آذربایجانی خود قرار خواهد داد. علاوه بر این، آخرین اخبار مهم دنیا در حوزه های جغرافیایی مرتبط با ایران و آذربایجان را منتشر خواهد کرد.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *