×

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز:
اجرای مسیرگشایی‌های متعدد در تبریز بر اساس برنامه راهبردی

 • کد خبر: 173519
 • 5 اردیبهشت 1400
 • آئین بهره برداری فاز دوم مسیرگشایی شهید میلانی با ارزش سرمایه گذاری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال با حضور مهندس صادقزاده تبریزی، عضو هیئت رییسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز و تعدادی از مسئولان شهری برگزار شد.
  اجرای مسیرگشایی‌های متعدد در تبریز بر اساس برنامه راهبردی
 • به گزارش نوبر، کریم صادق امروز در حاشیه افتتاح خیابان شهید میلانی در گفتگویی اظهار کرد: بحث مسیرگشایی در برنامه راهبردی شهرداری تبریز که توسط شورای اسلامی شهر به تصویب رسیده، جایگاه ویژه ای دارد و می تواند در مناطق کم برخوردار مثمر ثمر واقع شود.

   او با بیان اینکه مسیرگشایی شهید میلانی نیز بر همین اساس انجام شده است، افزود: در این دوره از مدیریت شهری، رسیدگی به مناطق کم برخوردار از طریق مسیرگشایی و احداث پارک های محله ای در اولویت بوده است.

   صادق زاده مسرگشایی شهید میلانی را چهارمین مسیرگشایی در منطقه ۴ تبریز در دوره فعلی مدیریت شهری برشمرد و گفت: ضمن قدردانی از شهردار تبریز و شهردار منطقه ۴، امیدوارم روند بهره برداری از پروژه ها تا پایان دوره فعلی شورای اسلامی شهر تداوم یابد.

   یادآور می شود  فاز دوم مسیرگشایی شهید میلانی، پس از تملک واحدهای فرسوده در مسیری به طول ۲۷۰ متر و عرض ۱۸ متر، به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال عملیاتی شده‌ و خیابان قدس را به خیابان بهار وصل می‌کند.

  گفتنی است در پایان این مراسم از برخی مسئولین استانی؛ شهردار و معاونین و تلاشگران شهرداری منطقه۴ که در اتمام این مسیرگشایی ها همکاری و تلاش نمودند تجلیل گردید.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *